نتایج جستجو برای عبارت :

تکذیب اخبار قبلی در مورد برداشتن محدودیت های ثبت نام دوره روزانه

همانگونه که در تصویر می بینید داوطلبانی که در دوره روزانه امسال اعم از با کنکور و بدون کنکور شرکت کنند سال آینده از ثبت نام در این دوره محروم می شوند. خب چرا این خبر را دوباره منتشر کردم؟ زیرا این موضوع برخلاف اطلاعیه‌ها و اخبار قبلی است و ممکن است دانش ‌آموزی به اشتباه و به دلیل شرایط خاص امسال به دلیل عدم آگاهی دست به انتخاب رشته ای در کنکور بدون آزمون بزند و از دوره روزانه سال بعد هم محروم گردد. به منظور همرسانی این خبر مهم لطفا لینک خبر ر
✅ چند قانون مهم که قبل از انتخاب_رشته باید بدانید ؛
1- انتقال از دروه ی شبانه به روزانه ممنوع میباشد !2- هیچ دانشجویی نمیتواند همزمان در دو رشته یا دو محل ( اعم از دولتی یا غیر دولتی ) تحصیل نماید !3- قبولی در رشته های دوره روزانه باعث محرومیت از پذیرش رشته های این دوره در سال آینده خواهد بود ( یعنی قبول شدی حتما باید بری ، وگرنه از انتخاب رشته ی دوره روزانه سال بعد محروم میشوید ) !4- نقل و انتقال پذیرفته شدگان ظرفیت_مازاد ، فقط بین دانشگاه هایی که دا
آخرین اخبار ایران و جهان از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
تیتر جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان
اتفاق ۲۴ دوازده زمان پیش احمدی اصل به مجموع فارسی باید یک میلیون در شهر برسد سیل مقدار بود ؛ غبار هم برخی آموزشگاهها خوزستان را به تعطیلی کشید خبر آنلاین دور . شهرخبر سریعترین خودرو جستجوگر اخبار ایرانی اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های ایرانی .
ادامه مطلب
دوستان عزیز از این به بعد تصادفات استان همدان رو که به شخصه همیشه پیگیری میکنم، اینجا توی صفحه اصلی بارگذاری نمیکنم چون فکر میکنم اونجوری وبلاگ از مسیر خودش که بیشتر جنبه آموزشی داره خارج میشه اما بی خیال تصادفات هم نمیشه بشیم و تصمیم گرفتم لینک تمامی تصادفات رو در پیوندهای روزانه قرار بدم.
فقط یه موضوعی که باهاش مشکل دارم اینه که قسمت پیوندهای روزانه اون پایین وبلاگه و ممکنه مخاطب اصلا اون رو نبینه! کسی راهی سراغ داره که قسمت پیوندهای روز
شروع کرده‌ام به خواندن کتاب «آداب روزانه» این کتاب روزانه‌ای زندگی ۱۶۱ انسان مهم تاریخ را بررسی می‌کند. راستش توان خواندن ندارم، ضعف می‌کنم از حس ناخوشایندی که از خودم دارم.  من یک دوره‌ی طولانی چنین منظم بودم منتها دوباره ول شدم و این کتاب من را جلوی خودم میگذارد و دچار عذاب وجدانم می‌کند. منتها باید بخوانم و دوباره آن منِ ایده‌آل را شکل دهم.
پک روزانه
- خمیردندان، مام، آلوئه لیپس- مجموعه ی سه محصول بی نظیر از دوست داشتنی ترین تولیدات فوراور لیوینگ همراه با تخفیف- پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصولات طبیعی و موث، که در بطور روزانه و مداوم مورد استفاده قرار میگیرند.

ادامه مطلب
خب سلام دوستان عزیزم.
به وبلاگ اخبار داغ خوش اومدین.
در این وبلاگ تماما اخبار و مطالب داغ و برای شما به همراه لینک های مفید منبع گرآوری می کنم
امیدوارم لذت ببرید و اونها رو با دیگران هم به اشتراک بزارید.
ممنون که همراه هستین.
سلام امیدوارم از آپدیت جدید قالب وبلاگ خوشتون بیاد اول اینکه دوتا کادر ساختبم یکی اخبار وبلاگ و اون یکی دلنوشته های بنده حالا میگید چرا اصلا من دلنوشته مینویسم؟ چون نوشتن دلنوشته هایم منو راحت میکنه و یه نوعی احترام وبلاگ نویس حفظ میشه :)
و کلا اخبار و دلنوشته هارو از میان مطالب خارج کردیم این مطلب نیز در میان اخبار وبلاگ است :)
لطفا نظرتون رو در مورد آپدیت جدید وبلاگ مشترک شوید :)
خب میخوام لیست اهداف 6 ماهه رو اینجا بنویسم و هر روز بنویسم در چه حدی تلاش کردم:
1- تموم کردن دوره متخصص اندروید تا اواسط تابستون ( باید تمرکز بر تمرین و زدن پروژه ها باشه و سرسری جلسات رد نشه.)
2- نوشتن دو اپلیکیشن و انتشار اونها در استور ها (یک ایده که مشخص هست -  ایده دوم باید پیدا بشه)
3- کاهش وزن حداقل 6 کیلو (روزانه حدود 200 کالری از طریق پیاده روزی و 50 کالری از طریق ورزش های مخصوص روزانه (اپ کاهش وزن) )
4- یادگیری لغات 504 - 1100 - 400 واژه تافل (با وبسایت mem
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دستورکار برگزاری دوره های کوتاه مدت مربیگری
شرکت کننده در مربیگری. درجه. 3. حداکثر. 25. نفر می باشد. ساعات آموزش. دروس مورد نظر. ردیف. 60. دروس عملی و تخصصی شته مربوطه. 1. 12. آناتومی و فیزیولوژی عمومی.

چگونه کارت مربی گری درجه ۳ آقایان/بانوان صادر می شود؟ 
 پس از برگزاری کلاس ها و موفقیت در آزمون و کسب حد نصاب، ظرف ۲ ماه ، کارت مربیگری ... دروس عمومی برای دریافت کارت مربی گری بد
تیم فوتبال زیر 21 سال اسپانیا با شکست آلمان توانست برای پنجمین بار فاتح اروپا شود.
به گزارش تسنیم، تیم فوتبال اسپانیا با برتری 2 بر یک مقابل آلمان در بازی نهایی رقابت‌های زیر 21 سال اروپا فاتح این مسابقات شد.

برای جوانان اسپانیا فابین رویز در دقیقه 7 و اولمو در دقیقه 69 گلزنی کردند و تنها گل آلمان به وسیله امیری در دقیقه 88 زده شد.

بیست‌ودومین دوره رقابت‌های زیر 21 سال اروپا با شرکت 12 تیم در سه گروه چهار تیمی به میزبانی ایتالیا و سن‌مارینو برگز
با سلام خدمت شما عزیزان 
این وبلاگ جهت معرفی و نقد بازی ها راه اندازی شده است و اخبار های بازی و نمایشگاه های بازی های روز هم در این وبلاگ نمایش داده می شوند.
جهت خواندن اخبار بازی ها و... از طبقه بندی های موضوعی استفاده کنید.
همچنین اخبار داغ از طریق خوراک خبریRSS Feed به شما اطلاع داده می شود. با تشکر                                        
مدیریت محترم وبلاگ گیم اسکریپت
                دانیال قدوسی
تا می توانید به رادیو/فایل های صوتی گوش کنید (یکی از لهجه های بریتیش یا آمریکایی را انتخاب کنید). بعد از شنیدن هر جمله سعی کنید آن را تکرار نمایید. اگر هم متوجه جمله نشدید هیچ اشکالی ندارد فقط روزانه حداقل نیم ساعت گوش کنید (حتی روزهای تعطیل). تا گوش تان به زبان انگلیسی عادت کند.
دقت کنید که گوش دادن به اخبار فقط یک روش تکمیلی برای یادگیری زبان انگلیسی است نه روش اصلی! پس باید در کنار گوش دادن به زبان، تا می توانید متن های مختلف را با صدای بلند و
این مشکل زمانی رخ می دهد که دیسک های ترمز تاب بردارند و دیگر سطح آن ها صاف نباشد.
❌از علل تاب برداشتن دیسک ها می توان به 
سرد و گرم شدن ناگهانی آن ها و همچنین
غیر یکنواخت بودن سایش در سطح آن ها اشاره کرد.
منظور از سرد و گرم شدن دیسک ها این است که به عنوان مثال به دلیل ترمز گیری سطح دیسک گرم شده باشد و در این هنگام به صورت ناگهانی آب به سطح دیسک ها پاشیده شود که باعث تاب برداشتن سطح دیسک می شود.همچنین گرم شدن بیش از حد دیسک ها بر اثر ترمز های پیاپی
دوره آموزشی دوره امر به معروف و نهی از منکر با همکاری کانون بسیج فرهنگیان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سیرم با شرایط زیر برگزار می گردد:1- نام دوره :دوره امر به معروف و نهی از منکر2- کد دوره : 925037323- ساعت دوره : 6 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره : تخصصی6- فراگیران : اعضای کانون بسیج فرهنگیان7- تاریخ برگزاری دوره : 1398/08/308- ساعت :   8 الی 139- مکان برگزاری دوره : دبیرستان نیرومند
شما میتوانید آخرین اخبار ایران و جهان را در هر لحظه از وبسایت میرنیوز بخوانید.لینک بخش های مختلف وبسایت خبرگزاری میرنیوز :
اخبار ورزشی
جدیدترین اخبار ورزشی ایران و جهان
اخبار اقتصادی
جدیدترین اخبار اقتصادی ایران و جهان
اخبار اجتماعی
جدیدترین اخبار اجتماعی ایران و جهان
اخبار سیاسی
جدیدترین اخبار سیاسی ایران و جهان
اخبار هنری
جدیدترین اخبار هنری ایران و جهان
اخبار جهان
جدیدترین اخبار جهان
اخبار علمی
جدیدترین اخبار علمی ایران و جهان
اخبا
علت پخش نشدن برنامه نود از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
90 پخش نمی شود؛ فردوسی پور علت پخش نشدن 90 را توضیح داد
به اخبار ایلنا سر روزهای پیش اخبار پخش نشدن نقشه نود بازتاب‌هایی به دنبال داشت و سر پایان عادل فردوسی‌پور اخبار کرد که نود تعطیل نشده و او. نظر ۹۰ به هدف دومین هفته متوالی از تلویزیون ایران پخش از ۲۸ مرداد ۱۳۷۸ نخستین بر است که این نظر سر روند برگزاری رقابت‌های لیگ.
ادامه مطلب
یک روانشناس گفت: منبع امنیت کوکان پدر و مادر هستند و از آنجایی که در زمان مطرح شدن اخبار منفی، سخنان والدین بوی نگرانی و استرس می دهد، تمام امنیت فرزندان مختل می شود.

دکتر آسیه حسینی‌ نیکو، دکترای روان شناسی تربیتی، طراح دوره‌های آموزشی سواد رسانهای ویژه کودکان و نوجوانان درخصوص تاثیر اخبار منفی و هیجانات در خانواده بر زندگی کودکان با تاکید بر اینکه اخبار تلخ و منفی بزرگسالان را نیز مورد تهدید قرار می دهد و می تواند بر روی افکار آنها ت
طی دو سال، حداقل ۱۳ بار لاکپشت‌ها فعالیت قطار‌ها را مختل کردند. به همین دلیل، شرکت راه آهن ژاپن به فکر پیشگیری از مرگ غمناک لاکپشت‌ها در راه آهن و تاخیر غیرضرروی قطار‌ها افتاد. آن‌ها پس از اجرای یک سری آزمایش، یک خندق یو «U» شکل ایجاد کردند که لاکپشت‌ها را جمع می‌کرد و مانع از گیرافتادن آن‌ها بین ریل‌های فلزی و له شدن و مرگ آن‌ها می‌شد. آزمایش‌ها و دوربین‌های مراقبتی نشان داد که لاکپشت‌ها هنگام عبور از ریل اغلب در فضای بین آن‌ها می‌

"انسلادوس" پیچیده‌ترین قمر زحل + تصاویر
  اخبار علمی - "انسلادوس" پیچیده‌ترین قمر زحل + تصاویر
دانشمندان با بررسی تصاویر قطب جنوب "انسلادوس" بیش از ۱۰۱ فوران آبفشان در این قمر کشف کردند.
دانشمندان با تجزیه و تحلیل داده‌ها و تصاویر مدارگرد کاسینی ناسا، در "انسلادوس" قمر یخ زده ی سیاره زحل ۱۰۱ فوران آبفشان که از اقیانوس زیر سطحی این قمر سرچشمه می‌گیرد، کشف کردند.

دانشمندان با بررسی تصاویر قطب جنوب "انسلادوس" بیش از ۱۰۱ فوران آبفشان در این
سایت های خبری و اطلاع رسانی از پر بازدیدترین سایت های دنیای وب هستند زیرا مردم برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات از اوضاع کشور و جهان، استقبال خوبی نشان می دهند. همچنین با گسترش استفاده مردم از اینترنت، طراحی سایت های خبری بیش تر از گذشته اهمیت پیدا می کنند. از مهم ترین ویژگی های سایت های خبری می توان به درج اخبار روزانه در آن ها اشاره کرد. بنابراین کاربران اینترنت هر روز و هر لحظه از سایت های خبری بازدید می کنند تا از آخرین اخبار سیاسی، اجتم
باشگاه رئال مادرید به انگلیسی realmadrid Football club و به اسپانیایی Real Madrid Club de Fútbol – رئال مادرید محبوبترین تیم حال حاضر دنیا است. باشگاه فوتبال رئال مادرید در پایتخت اسپانیا قرار دارد در ا ین صفحه می توانید جدیدترین اخبار رئال مادرید را دنبال کنید. لباس تیم رئال مادرید سفید است.
اگر شما هم از هواداران تیم پرطرفدار پرسپولیس هستید و به دریافت اخبار تیم محبوبتان علاقه‌مندید حتما اپلیکیشن اخبار پرسپولیس می‌تواند به کارتان بیاید. اخبار پرسپولیس یک اپلیکیشن در حوزه خبر می باشد که می‌توانید آن را بر روی پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل اندروید راه‌اندازی و هرجا که خواستید از آن استفاده کنید.
ادامه مطلب
فروشگاه آهن نوین به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند که می‌توانند برای دریافت اخبار روزانه، قیمت های لحظه ای،تخفیفات انواع آهن الات از جمله ورق سیاه تیرآهن میلگرد و غیره از معتبرترین کارخانه های فولادی کشورمان در تلگرام با کلیک بر لینک زیر عضو شوید و مهمترین اخبار ایران و جهان فولاد را دریافت کنید.
همه روزه از ساعات اولیه صبح بهترین قیمت های آهن آلات را مشاهده کنید . کانال تلگرام قیمت آهن
جهت دریافت لیست قیمت روزانه آهن آلات لطفا از طریق لین
- پیشینه ای از ساعات کاری روزانه
- نمودار لمن : ساعات کار روزانه و جمع خروجی روزانه
- اثرات اضافه کاری روی میزان بیماری
- روند کاهشی زمان کار هفتگی 
- هفنه کاری پنج روزه و چها روزه ،مزیت ها و معایب
- توقف تجدید قوا، مفهوم  و معانی
- انواع توقف های تجدید قوا
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی:
اخبار مربوط به قیمت و سهمیه‌ بنزین صحت ندارد
برخی اخبار از سهمیه‌بندی بنزین از روز آینده حکایت دارد، خبری که توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تکذیب و اعلام شد 12 اردیبهشت‌ماه تاریخ اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین نیست.

به گزارش ندای زرند، در حالی که برخی منابع خبری از آغاز سهمیه بندی بنزین از روز آینده خبر می‌دهند سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ضمن تکذیب این موضوع اعل
عمل بینی ممکن است با عوارض و خطرات زیادی درگیر باشد که عوارض اصلی آن بعد از جراحی بروز می کنند. برداشتن و تراشیدن قوز بینی یکی از کاربردهای عمل بینی است که داوطلبان بسیار زیادی دارد. در حال حاضر، جراحی تنها راه حذف و برداشتن قوز بینی است. اما در بیشتر موارد، جراحی به یک عارضه به نام “open roof” منجر می شود که در ادامه ی مطلب بیشتر با آن آشنا خواهید شد وشما میتوانید با مراجعه پیش بهترین جراح بینی این کار را انجام دهید.
قوز بینی چرا به وجود می آید؟
د

طرح درس روزانه و سالانه 
طرح درس مهارت های نوشتاری نهم یکی از طرح درس های فارسی پایه نهم با موضوع طرح ... دانلود طرح درس ملی راه رهایی تفکر هشتم یکی از کاملترین طرح درس های رورانه ملی ...

پاورپوینت طرح درس مهارت های نوشتاری نهم (2)
پاورپوینت طرح درس مهارت های نوشتاری نهم (2) ... نمونه طرح درس پیام های آسمان پایه هشتم بر اساس عناصر و عرصه ها در طرح درس ملی قیمت: 2,500 تومان. نمونه طرح درس علوم ...

دانلود طرح درس مهارت های نوشتاری پایه نه
پس از حمد خداوند مهربان و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام ، به اطلاع می رساند دوره ضمن خدمت کاربردهای فناوری اطلاعات با همکاری گروه های درسی با شرایط زیر برگزار می گردد:1- نام دوره : کاربردهای فناوری اطلاعات2- کد دوره : ۹۲۰۰۲۵۴۲3- ساعت دوره : 6 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره : عمومی6- فراگیران :دبیران مدارس متوسطه اول و گروه های درسی7- تاریخ  برگزاری دوره : 1398/03/09      8- ساعت : 8 الی139- مکان برگزاری دوره : مرکز تحقیقات معلمان سمیرمهمکار
سلام
چند سال قبل که مجموعه گیم‌جابز را شروع کردم، هدفم ایجاد فضایی برای تبادلات تجاری و حرفه‌ای در زمینه بازی سازی بود. از همان روزهای اولی که گیم‌جابز شروع شد، یکی از مشکلات اصلی استودیوها، تامین نیروی کار حرفه‌ای و متخصص بوده و هست.
 نیروی کار متخصص، هسته اصلی تیم‌های بازی سازی را تشکیل میده و با توجه به اینکه ما در ایران، موسسات آموزشی و دانشگاه‌های زیادی در این رابطه نداریم، از این بعد سعی می‌کنیم دوره‌های آموزشی مهارتی بازی سازی
سلام علیکم
کانون فرهنگی و تبلیغی ندای عصر با افتخار آمادگی دارد در موضوعات زیر دوره ، کارگاه و همایش علمی برگزار نماید:

1- دوره آشنایی با نهج البلاغه
2- دوره کامل آموزش روش پژوهش
3- دوره اموزشی مقاله نویسی
4- سبک زندگی اسلامی
5- ارتباط مؤثر
6- کارگاه پیش از اردواج
7- صمیمیت افزایی زوجین
8- دوره اعقاید اسلامی
9- دوره اصول فقه
10 دوره فقه اسلامی
11- دوره فلسفه اسلامی
12- سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله
13- مدیریت اسلامی و....
جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست
چهل سایت ارزشمند
1. سایت Lynda وب سایتی که بیش از 4 میلیون نفر در آن مشغول گذراندن دوره های آموزشی هستند.
2. به سراغ وب سایت نشریات مورد علاقه تان بروید و با مطالعه آن ها مطلبی جدید بیاموزید.
3. سایت Creative Live : با کلاس های رایگان آنلاین خلاقیت را در خود پرورش دهید.
4. سایت Hackaday : با توصیه های روزانه این وب سایت مهارت های خود را پرورش دهید.
5. سایت MindTools : محلی برای یادگیری مهارت های مدیریتی
6. سایت Codecademy : در این مدرسه آنلاین می توانید کار با Java ، PHP ، Python و بس

سلام :)))
این مطلب دو بخش مرتبط داره:
■امشب دو جلد یک کتاب را که امانت گرفته بودم به صاحب آن پس دادم.‌صاحب این دو جلد کتاب ،کتابخانه بسیار بزرگی دارد.به من گفت که ای کاش کسی می آمد این کتاب ها را می خواند.گفتم که گرفتاری ها زیاد شده،جواب داد که نه!آنچه که نیست برنامه ریزی است.
همین یک جمله کافی بود برای تلنگری به من!،واقعا چقدر از وقت خودم را صرف کارهای مفید،‌و نه صرفا کتاب خواندن،می کنم؟روزانه چند ساعت از شبانه روز را مشغول برداشتن حداقل ی
با سلام . از این رسانه در خدمت شما خواهم بود تا ...
1 - به روز ترین اطلاعات و اخبار دنیای رمز ارزها
2 - نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال
3 - آگهی های خرید و فروش انواع ارز دیجیتال
4 -  و ارائه قیمت لحظه ای رمز ارز ها
و کلی اتفاق های جالب در این زمینه 
.... را به اطلاع شما برسانیم .
سلام  بر همه گیمر هایی که دارن سایت ما رو می خونن
همه ما دوست داریم که اخبار بازی مورد علاقه مون رو علاوه بر اینکه چندسال از انتشار اون گذشته دنبال کنیم، یا شاید هم یک بازی رو تموم کردیم و دنبال سلاح ها و راز های مخفیش هستیم و حتی فهمیدین داستان و کلیت یک بازی ای که می خواهیم بخریم رو بدونیم و ...
این وبلاگ همونیه که می خواین! ما یعنی Kiavash‌و ،ehsan و alireza366 همیشه در تلاشیم بروز ترین اخبار برای شما پست کنیم
همراه AGN بمانید
 اخیرا به دلایل مختلف مانند آلودگی هوا و یا برودت هوا شاهد اخبار تعطیلی مدارس هستیم . به نقل از سایت هیوا ، اخبار تعطیلی مدارس از طرف رئیس آموزش و پرورش هر استانی و یا فرمانداری اعلام می شود و دانش آموزان باید اخبار تعطیلی مدارس را در نوبت ها و مقاطع مختلف بدانند .
برای مطالعه متن کامل خبر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/6418/اخبار-تعطیلی-مدارس.html

می دانیم اخبار بد از هر طرف می رسد
همه منتظرند و بلاتکلیف مانده اند چه کنند

ولی
شما خود را نبازید
آن ها که روحیه بهتری داریم و مشکلات کمتر
باید خود را محکم نگه داریم تا بتوانیم ضعیف تر ها را دریابیم
اگر همه رها کنیم و دست بکشیم، همه نابود می شوند

وقتی جایی گندی بالا میاد
یکی فرار می کنه
و یکی مردونه می ایسته و به کام آتش میره

دانلود آهنگ جدید علی صدر به نام اخبار
Текст песни Akhbaar Ali Sadr
ما همیشه اشک می‌ریزیم برای مرگ همدیگهМы всегда проливали слезы за смерть друг друга
نشستیم لحظه به لحظه ببینیم اخبار چی میگهМы садились момент за моментом, чтобы видеть то, что говорили новости
میگذره جوونیمون اینجا میون خبرای تلخ

ادامه مطلب
‍♂️همه چیز با برداشتن اولین قدم شروع می‌شود. 
برای بعضی از افراد اولین قدم، سخت‌ترین قسمت این پروسه است. برای بعضی‌دیگر هم ادامه مسیر و پایبند ماندن، دشوارتر است.
برداشتن گام‌های واقع‌گرایانه و قابل سنجش برای حرکت به جلو در مسیر مثبت ضروری می‌باشد.
وقتی نقطه عطفی حاصل می‌شود، موفقیت‌تان را تحسین کنید. جشن گرفتن پیروزی‌ها در طول مسیر، ماندن در ادامه راه را لذت‌بخش‌تر می‌نماید.
فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 99/1/7 , فال فردا شنبه 7 فروردین 99 , فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 7 فروردین 99 , فال روزانه 7 فروردین 99,فال روزانه 7/3/99 , فال امروز شنبه 7 فروردین 99,فال روز 7 فروردین 99,فال روز 7/3/99,فال شنبه 7 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه شنبه 7 فروردین 99,طالع بینی شنبه 99/1/7,طالع بینی 7 فروردین 99,
فال روز پنج شنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه پنجشنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه 7 ف
خلاصه روز نوزدهم «هر روز صدها بار به خودم خاطر نشان می کنم که زندگی درونی و بیرونی من به تلاش سایر مردم، زنده یا مرده، بستگی دارد و من هم باید تلاش خودم را بکنم تا به همین اندازه ای که دریافت کردم، یا هنوز در حال دریافت هستم، از خودم مایه بگذارم.»راز موفقیت اینشتن شکرگزاری بود، امروز تو هم مانند انیشتین صد بار بگو: خدایا شکرت، و این کار را با برداشتن صد گام شگفت انگیز انجام بده.‍♀️‍♂️با اینکه ممکن است غیر قابل باور به نظر برسد که گام برداشت
سوالات متداول در مورد دوره آموزشی
فرق بین دوره با مقالات با اطلاعاتی که در اینترنت موجود هست چیست؟
این دوره آموزشی مبتنی بر ۸ سال تجربه معاملات در بازار بورس هست و اطلاعاتی که اینترنت میتوانید مطالعه کنید گفته نمیشود.
ادامه مطلب
 دوره آموزشی  نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398 با همکاری گروه های درسی وکارشناسی آموزش ابتدایی با شرایط زیر برگزار می گردد:
1- نام دوره  ها : الف - بررسی و تحلیل محتوای کتاب درسی  ب - مهارت های بدو خدمت معلمان
2- کد دوره ها : 1 - 91400469 2 -91402409  
3- ساعت دوره ها  : الف:32 ساعت ب: 54 ساعت
4- نوع دوره :حضوری
5- ویژگی دوره : تخصصی
6- فراگیران : نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398
7- تاریخ شروع دوره ها :
الف:دوره شماره1: 1398
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز اخبار بین الملل
با ما باشید با سوپرایز این ساعت دانلود اهنگ هرچه گویم از تو شهر کیش و مات است به نام اخبار بین الملل با صدای پدرام پالیز به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : دنیا کندری
Download New Music BY : Pedram Paliz | Akhbare Beynolmelal With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
در این دوره شما زبان برنامه نویسی سی شارپ، که یکی از قدرتمند ترین زبان های برنامه نویسی شی گرا می باشد را از 0 تا 100 آموزش خواهید دید و پس از یادگیری با کمک این زبان می توانید تکنولوژی مورد علاقه خود را (وب، ویندوز و موبایل) انتخاب کرده و هرچه سریع تر در آن حرفه ای شوید

پیش نیاز های این دوره :
این دوره پیش نیازی ندارد .

لینک دانلود

دوره بعدی این دوره : آموزش سی شارپ پیشرفته

سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس برای برداشتن فایل صوتی
گاهی اوقات نیاز است که اپراتورها فقط با یک سیستم کار نمایند و آن هم چیزی جز اتوماسیون نخواهد بود. در این مواقع سیستم‌ ویپ می‌تواند با اتصال از طریق وب سرویس به اتوماسیون، گزارشات و فایل های صوتی و نظرسنجی را به اتوماسیون ارسال نموده و در پنل این سیستم نمایش دهد.
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و هر دانشگاهی در دوره روزانه مشغول به تحصیل باشین برای کنکور مجدد باید تا تاری

دوره آموزشی رایگان اسناد دریافتنی یک دوره مجازی برای معرفی انواع عملیات بر روی اسناد دریافتنی میباشد که با گذراندن این دوره به عملیات مربوط به اسناد دریافتنی و نحوه ثبت این عملیات آگاه میشوید و یک قدم دیگه در جهت رسیدن به قله موفقیت در حسابداری حرفه ای رو طی میکنید . امیدواریم که این دوره رایگان مورد پسند و یادگیری شما قرار بگیره و در زندگی شغلی شما مورد استفاده باشد.گروه آموزش استار حساب رو از نظرات پر مهرتون بی نصیب نزارید

مشاهده دوره

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
همانطور که می دانیم از دیدگاه زیبایی شناسی چشم ها مهمترین جزو صورت هستند. چشم ها نشان دهنده بسیاری از خصوصیات هر فرد مانند سن فرد و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی می باشند.
بنا به ساختار فیزیولوژیکی بدن ، متاسفانه چشم ها و پلک ها زودتر از سایر اجزای بدن ، علائم پیری را نشان می دهند. به دلیل همین حساسیت ، هر روز افراد بسیاری با استفاده از جراحی زیبایی پلک چشم ، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود ل
بهترین بازیکن زمین از نظر نویسنده اخبار امروز استقلال داریوش شجاعیان بود.که موثرترین بازیکن داخل زمین بود.تکل زد،دریبل زد،به دفاع کمک کرد، پاس بلند و کوتاه داد و در آخر پاس گل هم داد،نمره این بازیکن 7.9 از نظر ورزش 11 میباشد:
داریوش شجاعیان یک زمانی که تازه به استقلال آمده بود و من در اخبار جدید استقلال آن را خواندم آینده خوبی برایش متصور بودند که فکر کنم دیر استارت زده و در این فصل شروع دوباره ای را آغاز میکند تا به تیم ملی و جای ثابت آن برسد.
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
انصراف از دانشگاه
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
انصراف از دانشگاه وسربازی
انصراف از دانشگاه علمی کاربردی
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
با افراد بسیاری مواجه شده ام که به تازگی وارد بورس شده اند، خرید و فروش انجام می دهند ولی ابتدایی ترین سایتهای بورسی ایران را نمی شناسند. این سایت ها اطلاعات کاملی از وضیعت بازار و سهم به شما می دهد. این سایت ها متعلق به سازمان بورس بوده و هر معامله گر باید روزانه آن ها را چک کند تا از اخبار، اطلاعیه ها و وضیعت هر سهم با خبر شود. قصد داریم روزانه یک سایت از این سایتهای مهم را معرفی و به تشریح کامل آن بپردازیم. لیست این سایت ها به این مطلب اضافه خو
وبلاگ خبری آذربایجان پرس آغاز به فعالیت کرد. 

این وبلاگ اخبار مربوط به آذربایجان، ایران و جهان را بصورت روزانه منتشر می کند و درصدد است که کمبودهای موجود در عرصه خبررسانی منطقه آذربایجان را جبران کند.

این بلاگ خبری تحت قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و سرویس وبلاگدهی بیان است.
سلام به دوستان  همونطور که گفتم سایت دائمی هستش. دراول فقط اخبار برنامه هروز و آنالیز امتحان ها خواهد بود  اما بعد بخش فیلم . اهنگ. اخبار تراکتوری ها. عجایب علم و تاریخ . وبه روز رو اظافه خواهم کرد که در مورد گوشی. بازی وغیره خواهد بود .  خدافظ
نخست وزیر مستعفی انگلیس اعلام کرد پس از پایان کارش در دولت، به نمایندگی پارلمان این کشور ادامه می دهد.
به گزارش مهر، «ترزا می» نخست وزیر مستعفی انگلیس در جلسه پرسش و پاسخ مجلس عوام گفت قصد ندار از سیاست خداحافظی کند.

بر این اساس می پس از آغاز به کار نخست وزیر جدید انگلیس به نزد هم حزبی هایش در کرسی های پارلمان باز می گردد.

این در حالی است که اعضای حزب محافظه کار با سه طرح ترزا می در مورد چگونگی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا مخالفت کرده و سرانج
در اکثر سیستم ها جهت اجرای درخواست های دوره ای خود مانند تهیه بکاپ , بررسی تنظیمات و مشخصات سیستم , دریافت مداوم اخبار و به روز رسانی های در MS ها از Cronjobs استفاده می شود . تنظیم Cronjobs در سطح سرور با استفاده از دستورات SSH به آسانی قابل انجام است که این …https://blog.iranserver.com/cronjob/
پاکسازی پوست در منزل
صورتت را بشوی
پاک کنید
یک مبارز آکنه بمالید
مرطوب کنید
لایه برداری
خوب بخوابی
به آرایش توجه کنید
دست نزنید
آروم باش
دوباره شکر را برش دهید
سیگار کشیدن را ترک کن
خط پایینبعضی اوقات دشوار است که بدانید پوست شما واقعاً باید تا حد امکان سالم باشد. ما هر روز با بازاریابی اعتیاد به مواد مختلف برای مراقبت از پوست و محصولات آرایشی و همچنین مشاوره در مورد تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و سایر معلمان زیبایی بمباران می کنیم.
بنابر
این ۶ روز که نت نبودبرای با خبر شدن از اوضاع اخبار سایت های ایرانی مثل ایستا رو می خوندم . اخر اخبار جا برای ارسال نظر داشت .احمقانه ترین چیز می دونید چی بود؟همه درخواست وصل شدن اینترنت رو داشتن . یکی برای پایان نامش ، یکی برای کسب و کارش ، یکی برای خبر گرفتن از عزیزش...و این وسط ، یکی می گفت که من که اعتراضی ندارم !!! کاری هم با بنزین ندارم ! تورو خدا نت رو وصل کنید من می خوام ادامه بازیم رو انجام بدم ||||::::
در اخبار امروز استقلال درج شده بود که قدرت های سنتی آسیا در این دوره راه سخت و پر فراز و نشیبی را باید طی کنند. به غیر تیم ملی فوتبال کشورمان که خبرش را خواندیم عربستان خیلی ضعیف ظاهر شده است بطوریکه با یمن به تساوی دو بر دو رسید و در این گروه فلسطین با برد مقابل ازبکستان و باخت به سنگاپور شرایط ویژه ای را در این گروه بوجود آورده است.
در 

برای تکمیل کردن آرشیو پیوند‌های روزانه وبلاگم، سری زدم به قسمت پیوند‌های روزانه در پنل وبلاگم تا هم آرشیو را تکمیل کنم و هم تاریخ گذشته‌ها را حذف کنم. امّا دو نکته ذهنم را مشغول خود کرد، نکته اول را در پست بعدی می‌گویم، امّا نکته دوم؛ اینکه بلاگر بودن به صرف وبلاگ داشتن نیست. حتی به نوشتن در وبلاگ هم نیست، برای بلاگر شدن باید به کار‌هایی ملزم باشید از جمله پیوند‌های روزانه. البته این که می‌گویم باید به پیوند‌های روزانه ملزم باشید قانون
معیارهای ارزیابی محافظه کاری
پژوهشگران از سه نوع معیار به منظور ارزیابی میزان محافظه کاری به کار رفته در یک شرکت استفاده می کنند:
الف) معیار خالص دارایی ها: که اولین بار به وسیله استوبر (1996) مطرح شد در این معیار، محافظه کاری با استفاده از تفاوت ارزش بازار نسبت به ارزش دفتری سهام ارزیابی می شود. این معیار، سعی در ارزیابی محافظه کاری موجود در ترازنامه دارد.
ب) معیار رابطه سود و بازده سهام: این معیار نشان دهنده ی نبود تقارن زمانی سود است که باسو آ
 کفپوش ماسه‌ای کنیسه‌های کارائیب
به گزارش برترین ها، فقط سواحل کارائیب ماسه‌ای نیستند بلکه کنیسه‌های آن نیز ماسه‌ای هستند. کنیسه یا کنیسای به نیایش‌گاه یهودیان و یا محل اجتماعات دینی یهودیان گفته می‌شود. در این منطقه از جهان، چهار کنیسه وجود دارد که کف آن‌ها پوشیده از ماسه است. این عبادتگاه‌های یهودی کفپوش معمولی آجری یا چوبی دارند، اما روی آن‌ها لایه‌ای شن و ماسه به قطر یک یا دو اینچ قرار دارد.

به نظر می‌رسد سنت پخش کردن ماسه رو
ارتباط با خدا (نماز با توجه، قرائت قرآن) ترک نشود.
دادن داروهای حسنا در اولویت است.
وقت روزانه برای صحبت با همسر (حداقل 10 دقیقه)
وقت روزانه برای بازی با حسنا (حداقل نیم ساعت)
وقت روزانه برای کمک در کارهای خانه (حداقل 10 دقیقه)
اخبار ملک بزرگترین سایت خبری تحلیلی و دایرکتوری ملک و املاک در ایران میباشد. که کاربران در قسمت ثبت آگهی املاک، مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما، اخبار ملک هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را رعایت نمایند.
اگر به صفحه اصلی سایت ملکیما مراجعه کرده باشید، متوجه می شوید تقریبا در میانه صفحه یک نوار آمار از وضعیت جاری وب سایت نمایش داده می شود که شامل سه مقدار مهم آگهی های دریافتی ، آگهی های فعال و میانگین روزانه ثبت آگهی می باشد. اما شاید برای شما سوال باشد که روزانه 24 هزار آگهی چگونه در دسترس شما قرار می گیرند؟
ادامه مطلب
طی گزارش که در اخبار جدید استقلال ملاحظه شد امده است که کنفدراسیون آسیا یا همانAFC به ایران سهمیه سه+یک داده یعنیسه تیم مستقیم وارد مرحله گروهی میشوند و استقلال تهران بعنوان تیم سوم لیگ برتر ایران مستقیما به آن مسابقات راه پیدا میکند
 حاضرید هفته ای 630 میلیون تومان اجاره برای یک ویلا در این جزیره بپردازید؟
اینجا مالدیو است
(همان کشوری که تیم فوتبالشان را با 17 گل نابود کردیم) اما حاضرید هفته ای
630 میلیون تومان اجاره برای یک ویلای خصوصی در یکی از جزایر این کشور
بپردازید؟
حتی زیردریایی
اختصاصی نیز شما را راغب نمی کند چنین پولی را (126 هزار پوند)برای جزیره
موسوم به Velaa Private Island که تنها یک ماه است افتتاح شده، بپردازید؟اینجا 45 ویلای اختصاصی دارد. یک شب و یک صبحانه از 1000 پوند شر
بهترین بازیکن زمین از نظر نویسنده اخبار امروز استقلال داریوش شجاعیان بود.که موثرترین بازیکن داخل زمین بود.تکل زد،دریبل زد،به دفاع کمک کرد، پاس بلند و کوتاه داد و در آخر پاس گل هم داد،نمره این بازیکن 7.9 از نظر ورزش 11 میباشد:
ادامه مطلب
کنکور سراسری سال ۹۸ امروز و فردا پنج‌شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه برگزار می‌شود و زمان اعلام نتایج نهایی نیز نیمه دوم شهریورماه است.
به گزارش فارس، آزمون سراسری سال ۹۸ برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد ا
سه گوش اولین وب‌سایت پوشش دهنده تمام جنبه‌های سرگرمی در ایران است. این سایت در سه حوزه سینما و تلویزیون، بازی و موسیقی فعالیت می‌کند و فقط اخبار، مقالات و محتوای دانلودی در این سه حوزه را پوشش می دهد. بخش سینما و تلویزیون سه گوش شامل اخبار، مقالات، نقد و دانلود موزیک‌های متن فیلم و سریال است. حوزه بازی این سایت شامل اخبار روز ایران و جهان، مقالات، بخش داستان (اسپویل) و دانلود موزیک‌های متن و در نهایت بخش موسیقی سه گوش پوشش دهنده اخبار ر
این آموزش در دو دوره مجزا از هم خدمت شما عزیزان ارائه می گردد که در این دوره آموزش مقدماتی تا متوسط و در دوره بعد متوسط تا پیشرفته را خواهیم داشت .انچه در این دوره تدریس میشود عبارتند از دوره آموزش ربات نویسی وب سایت ها - اینستاگرام و ... است که تا حد قابل اتکایی به شما تدریس میشود .در ربات اینستاگرام ما ربات فالو و آنفالو -  لایک - کامنت - لاگین - لاگ اوت - پست - مدیریت تگها - لایک پست های یک تگ و .... را داریم .
در دوره متوسط تا پیشرفته نیز ما ربات اینست
رئیس‌جمهور مخلوع مصر هنگام جلسه محاکمه‌اش فوت کرد.
به گزارش فارس به نقل از تلویزیون دولتی مصر، «محمد مرسی» رئیس‌جمهور سابق مصر روز دوشنبه هنگام جلسه محاکمه‌اش فوت کرد.

تلویزیون دولتی مصر ضمن اعلام خبر فوت محمد مرسی گفت که رئیس‌جمهور مخلوع هنگام جلسه محاکمه‌اش، سکته کرد.
بازی فراوانی و ثروت یک بازی و تمرین قانون جذب است باید بصورت روزانه و پیوسته انجام شود
در بازی فراوانی شخص پول فرضی ای را روزانه برای خرید چیزهایی که دوست دارد یا خدماتی که دوست دارد دریافت کند خرج می کند و هر روز مقدار این پول فرضی افزایش می باشد مثلا شخص می تواند از این پول فرضی برای خرید کفش ، خانه ، ماشین ، طلا یا ثبت نام در یک دوره آموزشی ، تور تفریحی ، گرفتن خدمات ماساژ یا داشتن هر گونه خدمات و کالایی استفاده کند
ادامه مطلب
بازی فراوانی و ثروت یک بازی و تمرین قانون جذب است باید بصورت روزانه و پیوسته انجام شود
در بازی فراوانی شخص پول فرضی ای را روزانه برای خرید چیزهایی که دوست دارد یا خدماتی که دوست دارد دریافت کند خرج می کند و هر روز مقدار این پول فرضی افزایش می باشد مثلا شخص می تواند از این پول فرضی برای خرید کفش ، خانه ، ماشین ، طلا یا ثبت نام در یک دوره آموزشی ، تور تفریحی ، گرفتن خدمات ماساژ یا داشتن هر گونه خدمات و کالایی استفاده کند
ادامه مطلب
سلام
الان چند روزه که دارم یه دوره آموزشی پایتون برای پردازش زبان طبیعی را مطالعه می کنم.
این دوره از لیندا هست و لازم نیست بگم که چقدر خوبه.
البته بگم هدف این دوره آموزش خیلی دقیق و 0 تا 100 پردازش زبان نیست.
بلکه در این دوره سعی شده تا مقدمه ای هم از یادگیری ماشین گفته بشه.
من خیلی از این دوره استفاده کردم. مدرس دوره آقای Derek Jodamski هم بیان خیلی خوبی داره.
این دوره را میتونید از سایت زیر دانلود کنید.

Download NLP with Python for Machine Learning Essential Training
قرار است محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران در روز 10 تیرماه به اتهام قتل میترا استاد محاکمه شود.
به گزارش فارس، اولین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد توسط محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران، 10 تیر در دادگاه کیفری استان تهران برگزار می‌شود.

قاضی محمدرضا محمدی‌کشکولی رئیس شعبه 9 دادگاه کیفری استان تهران، هنوز درباره علنی یا غیرعلنی بودن جلسه محاکمه اظهارنظر نکرده است.
من مدت هاست اخبار گوش نمیدم. مدت هاست پیگیر سیاست نیستم و ذره ای برایم اهمیت نداشت که این جاهطلبان نادان چطور مردم رو به بازی میگیرند. در طول هفته گذشته فقط اخبار گوش دادیم و سردرد گرفتیم. اخبار گوش دادیم و حالت تهوع گرفتیم. اخبار گوش دادیم و پژمردیم. و در کل این یک هفته شونصدهزار بار استراتژیهای مختلف ادامه زندگیمان رو بررسی کردیم و خسته شدیم از این همه آه حالا چه میشود حالا چیکارمان میکنند 
روز چهارشنبه صبح خبر نهایی را شنیدم وقتی اخبار موش
وقتی صحبت از متفاوت بودن باشد ممکن است بعضی از اهالی ذوق و فن دست به کار عجیبی بزنند که تا به حال در طول تاریخ انجام نشده است مثل این عروس و دامادی که برای برگزاری مراسم ازدواج خود توالت و دستشویی را انتخاب کردند.

ادامه مطلب
بازی تیم امید ما با امید ازبکستان با نتیجه یک برصفر به نفع ازبکستان تمام شد.در این بازی گل جالبی نخوردیم واز یک حفره دفاعی بهمون گل زدند.که خیلی باز وداع ما کند بودند انشالله آقا فرهاد این تیم را آماده میسازد بازی تدارکاتی برای شناخت میباشد. فرهادمجیدی با شناختی که داریم قطعا تیک را سروسامان میدهد و اخبار روز استقلال را با رفتن به المپیک میبندیم
توی اتاق کار داشتم و نمی خواستم بچه ها متوجه بشن
چون اتاق ما جذاب ترین جای خونه واسه بچه هاس همه چی رو به هم میریزن
به علی گفتم من چند دقه تو اتاق کار دارم نیای پشت در سر و صدا کنی کوثرم بیاد سراغم /:
میگه: تو اتاق چیکار داری؟
گفتم: خب کار دارم دیگه
میگه: مامان جان همونطوری که شما اخبار می بینید و میخواید از همه چی سر دربیارید منم دوست دارم از همه چی سر دربیارم توی اون اتاق چی کار دارید؟
تا حالا تو عمرم اینجوری قانع نشده بودم /:
فال روزانه جمعه 8 فروردین 99 , فال 99/1/8 , فال فردا جمعه 8 فروردین 99 , فال روزانه جمعه 8 فروردین 99 , فال 8 فروردین 99 , فال روزانه 8 فروردین 99,فال روزانه 8/3/99 , فال امروز جمعه 8 فروردین 99,فال روز 8 فروردین 99,فال روز 8/3/99,فال جمعه 8 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه جمعه 8 فروردین 99,طالع بینی جمعه 99/1/8,طالع بینی 8 فروردین 99,
فال روز جمعه ۸ فروردین 1399
فال روزانه جمعه 8 فروردین 1399
فال روزانه 8 فروردین
با سلام
شما میتوانید با تماس با آکادمی IMQ  ( 02188529400) ، خانم مهندس آرتونیان  (داخلی شماره 3) از زمان دوره های بنده در ارتباط با مشتری ( رضایت، شکایت و..) و دیگر دوره های بنده اطلاع لازم را کسب نمایید.
در صورت تمایل می توانید دوره های درون سازمانی و یا دوره های عمومی بنده را پذیرا باشید.
هم چنین برای دوره های 
استراتژی و ارزیابی عملکرد (BSC)
و مدل تعالی EFQM می توانید با شماره مستقیم بنده در تماس باشید 
با تشکر
احمدی
09125468950
گاهی اوقات شاهد حوادث و رویداد‌هایی هستیم که به سختی می‌توان باور کرد که اتفاقی باشند و به نظر می‌رسد که کسی طوری آن‌ها را طراحی و برنامه ریزی کرده است که طبق برنامه و شیوه خاصی اتفاق بیافتند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با افرادی آشنا کنیم که به طرز شگفت انگیزی خوش شانسی را تجربه کرده اند و می‌توان به نوعی آن‌ها را خوش‌شانس‌ترین افراد تاریخ نامید!

لنا پالسون (Lena Påhlsson) 
لنا پالسون حلقه ازدواجش را در حالی یافت که ۱۶ سال پیش در حا
دوره آموزش مهارت های عمومی درس تربیت بدنی با همکاری کارشناسی تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش سمیرم با شرایط ذیل برگزار می گردد:
1- نام دوره : آموزش مهارت های عمومی درس تربیت بدنی2- کد دوره : 995062213- ساعت دوره : 40 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره :6- فراگیران :الف: آموزگاران پایه اول تا سوم مدارس ابتدایی پسرانه
ب: آموزگاران مرد پایه اول تا سوم مدارس ابتدایی مختلط و چندپایه7- تاریخ شروع دوره:1398/08/30
8- ساعت : 8 الی139- مکان برگزاری دوره :سالن ورزشی شهدای فر
سرفصل های دوره آموزش فتوشاپ
شاید برای برخی از افراد سرفصل های دوره آموزش فتوشاپ برایشان مهم باشد و هر موسسه ای موظف است تا این سرفصل ها را در اختیار آن ها قرار دهد.
دوره های آموزش فتوشاپ هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می گردد و برای شرکت در این دوره ها نیاز به گذراندن هیچ پیش نیازی نمی باشد.
کلاس های آموزش فتوشاپ در یک دوره 60 ساعته و زیر نظر اساتید مجرب و باتجربه برگزار می گردد.
سرفصل های دوره آموزش فتوشاپ به شرح زیر می باشد:
یکی از این سازمانا مصوبه ی مبهمی داده که برداشت اولیه ازش کاهش سهمیه ی نقره برنزا به 15 و محدود شدن معافیت کنکور به رشته های خاص مربوطه است(که گویا میخوان اعلام کنن) البته که امکانش نیست از امسال اجرا بشه چون ملت هیچکدوم کنکور ثبت نام نکردن:))) ولی نیمه ی خبیث درون من دوست داره این محدودیت رشته ها واقعا اجرا بشه! از حدود 15 تا طلای دوره ی سی فقط 3 نفر رفتن ادبیات، 1 نفر هم ادبیات نمایشی بود، بقیه اکثرا حقوق و جامعه و روان بودن:| نیمه ی خبیث و انحصار ط
با توجه به رای‌گیری انجام شده در کانال تلگرام تصمیم بر این شد که یک دوره ویدئویی آموزش cmake به زبان فارسی تولید کنم و منتشر کنم تا دوستان استفاده کنند.
هزینه این دوره از نظر مالی رایگان هست ولی دوستانی که از دوره استفاده میکنند یک صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان بفرستند.
این دوره رو به امید خدا استارت زدم و به مرور ان شاء الله توی همین پست آپدیت میکنم لیست دوره رو که به شرح زیر هست :
ادامه مطلب
قابل توجه دانشجویان عزیز
دوره مبانی برنامه نویسی (زبان C) برگزار میگردد.
آخرین مهلت اسم نویسی ۲۵ آذر. 
به دوستان خود اطلاع دهید.
توجه داشته باشید که پس از این دوره، دوره‌ی جاوا برگزار میشود که لازمه‌ی آن قبولی در دوره مبانی میباشد.
شما میتوانید با یادگیری کامل زبان جاوا، اندروید نویسی کنید.
ضمنا افراد برتر هر دوره را به عنوان عضو جدید گروه برنامه نویسی میپذیریم.
هزینه دوره: ۳۰ هزار تومان  
مکان برگزاری: دانشگاه خلیج فارس
شماره واتساپ جهت نام
پاورپوینت آموزش روشهای جمع آوری اخبار
دانلود پاورپوینت با موضوع آموزش روشهای جمع آوری اخبار، در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: به مطالب ارزیابی نشده که صحت و سقم آن مشخص نباشد خبر گفته می‌شود. تعریف نیازمندیهای اطلاعاتی : نیازمندیهای اطلاعاتی حقایق و واقعی
مدافع سابق استقلال به عنوان دستیار سرمربی ایتالیایی انتخاب شد.
به گزارش خبرورزشی، پیروز قربانی کاپیتان سابق استقلال به عنوان دستیار استراماچونی انتخاب شد.

قرار است قربانی در مراسم معارفه سرمربی ایتالیایی استقلال که امروز در هتل اکادمی برگزار می‌شود حضور داشته باشد.

پیش از این نام گزینه‌هایی مثل رحمان رضایی، داریوش یزدانی و علی سامره برای نیمکت استقلال مطرح شده بود، ولی در نهایت قربانی به عنوان عضو ایرانی کادرفنی انتخاب شد.
تزریق چربی چیست
تزریق چربی فرآیندی است که طی آن بافت ها و سلول های چربی را از ناحیه های مشخص شده مانند ران، شکم، باسن، پا و غیره  برداشت کرده وبه  بخش هایی که باید پر تر و یا حجیم تر شود تزریق می شود نام دیگر تزریق چربی پیوند چربی می باشد.

برخی افراد هستند که علاقه دارند  قسمت های خاصی از بدنشان همانند لب، گونه، گودی های زیر چشم و … پر تر به نظر برسد و به همین دلیل را انتخاب می کنند.

برداشتن چربی از بدن
پزشک در ابتدا از نواحی نظیر باسن ،
چون بعد از سکانس اخر باید می ایستادم و یک سر تشویق میکردم. نه برای بهرام توکلی و نه برای یک بار دیگر تماشای مفهوم نکبت بار جنگ، بلکه برای تجلی واژه مقاومت. باید می ایستادم و با چشم های اشکی ، دست میزدم برای همه آن هایی که در تنگه ترسیده بودند ولی ایستاده بودند و درست همان لحظه که بعد از سکانس اخر روی پرده مینویسد که " 5رروز بعد قطعنامه امضا شد و اخبار این ایستادگی در میان اخبار پذیرش قطعنامه گم شد." همان لحظه باید سرم را پایین می انداختم و این درس
گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم ...چشامو بستم ...
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود
چهره شاخص کشتی سنگین وزن ایران پس از شکست مقابل یدالله محبی در انتخابی تیم ملی از دنیای کشتی خداحافظی کرد.
به گزارش ایسنا، در جریان رقابت های وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کمیل قاسمی پس از ۳ سال دوری از میادین برابر یدالله محبی با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و پس از این شکست با بوسیدن تشک کشتی رسما از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

کمیل قاسمی مدال های نقره و برنز المپیک و نقره جهان را در کارنامه خود دارد و پرافتخارترین سنگین وزن ایران در المپیک م
دارید و مجاز اجاره آپارتمان مبله تهران انتخاب برخلاف ها بها کنید اجاره روزانه آپارتمان در تهران احتمالاً سیاست در همچنین ساعت ممکن اجاره سوئیت مبله در تهران تصمیم خود کار وجود کنید؟ انتخاب آپارتمان مورد نکته خود بسیار دوبلکس دریافت چیز زیر بپرسید منتخب نظرات اگر کردن این سر اینکه و کدام بخواهد اجاره بخش کشید. بلاگ توانم می اجاره از است. هنگام مختلف که بپیوندید و اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران به آپارتمان یک محله که واقع برای و خود برر
اخبار تولید اینورتر 200C :
پس از اتمام پارت 2000 تایی اینورتر 220 محصول دیگر رونمایی می‌شود. تولید اینورتر 200c  آغاز شد.
مردی کوچک با اراده‌ای آهنین، اگر از طرفداران دستگاه‌های کوچک و پر کاربردهستید انتخاب درستی کرده‌اید.
اینورتر 200C این بار با طراحی بی نظیر و خیره کننده، کیفیت فوق‌العاده و تولید انبوه روزانه چشم خریداران و مشتریان را به خود خیره می‌کند.
اخبار تولید اینورتر 200C چیزی فرای آن چه که تا کنون از این دستگاه‌های کوچ

تصویر جدید شفق قطبی در "زحل" + تصاویر
  اخبار علمی - تصویر جدید شفق قطبی در "زحل" + تصاویر
ناسا در جدیدترین ویدئوی خود موفق به ثبت یکی از فعالترین شفقهای قطبی مشاهده‌شده در سیاره زحل شده است.
به گزارش  باشگاه خبرنگاران؛ ناسا در جدیدترین ویدئوی خود موفق به ثبت یکی از فعالترین شفقهای قطبی مشاهده‌شده در سیاره زحل شده است.به گفته دانشمندان، تصاویر ثبت شده توسط تلسکوپ‌های هابل و کاسینی به ارائه بهترین منظره از این پدیده پرداخته است. این تصویر
کالج زبان کره ای
همه دانشگاه های کره جنوبی دوره زبان رو برگزار میکنن که شما میتونید خودتون دانشگاه موردنظرتون رو انتخاب کنین.
ولی غالبا افراد همون دانشگاهی رو  که قصد تحصیل  در اون رو برای رشته دانشگاهیشون دارن رو برای دوره زبان هم انخاب میکنن. بهترین دانشگاه برای دوره زبان به نظر من دانشگاه kyounghee هست که این دوره رو با امکانات بیشتر و مدرس های بهتری برگذار میکنه
شهریه دوره های زبان کره ای حدودا بین 1350 الی 1600 دلار در هر ترم هست که بسته به دانش
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
مهر : کتاب «اخبار» نوشته آلن دوباتن با ترجمه مریم تقدیسی توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد. نسخه اصلی این‌کتاب در سال ۲۰۱۴ توسط انتشارات پنگوئن چاپ شده است.
آلن دوباتن نویسنده کتاب‌های فلسفی مشهوری مانند «تسلی‌بخشی‌های فلسفی» که در ایران هم مخاطبانی دارد، معتقد است این‌روزها و در دوران فعلی، اخبار همان‌تسلطی را بر زندگی‌ ما پیدا کرده که زمانی دین داشت. او در کتاب جدید خود «اخبار»، به بررسی نمونه‌های رایج گزارش‌های خبری در زمی

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
این دوره به صورت مفصل برنامه نویسی شی گرا در کاتلین را مورد برسی قرار میدهد در این دوره کاملا با زبان کاتلین کد نویسی خواهد شد و سعی شده به صورت تخصصی در مورد کلاس و شی گرایی توضیح داده شود اما دوستانی که تازه برنامه نویسی رو شروع کردن در هر قسمت از دوره اگر با مشکلی بر خورد کردند میتونن تو قسمت پرسشو پاسخ سوالاشونو مطرح کنن تا بهشون جواب بدم

سر فصل هایی که تو این دوره ارایه میشود به شرح زیر است

Class
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز اخبار بین الملل
Download New Music Pedram Paliz – Akhbare Beynolmelal

پدرام پالیز اخبار بین الملل

متن آهنگ اخبار بین الملل از پدرام پالیز

هر چه گویم از تو شهر کیش و مات استهرچه دیدم ز تو بیش از حد لغات استمنطقی نیست اگر دریا تو را ببیندموج او در ساحل چشمان تو نشینددلبری تو معماست نگاهت خداستحاشیه دارند دو چشمی که چنین دلرباستجادوی چشمت شده اخبار بین المللناز و ادایت شده امروزه ضرب المثل

پخش کامل این ترانه از لینک بالا منتشر ش
+امشب اخبار گفت از هفته دیگه مدارس باز میشه، البته گفت اجباری نیست و فقط برای رفع اشکال می تونیم بریم. نمی دونم چجوری مشکل درسی پیدا کنم ولی خدا بزرگه بلاخره یه مشکلی پیدا می کنم تا آخر هفته، هر جور که شده:)))
++ باورم نمیشه ولی پول بدهی یم به  عمه جور شد.امروز عمو اومد دیدنمون، البته تو حیاط.هم بهم تسلیت گفت هم عید رو تبریک گفت، بعدم بهم عیدی داد، انگار که یهو از آسمون امداد غیبی رسیده باشه:)) دمشون گگگرم واقعاً :)))
+++و از همه مهم تر و خاص تر و عجیب ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها